Jesienne spotkanie

Początek jesieni to dobry moment na ognisko. Dlatego 29 września „Kangurki” wraz ze swoimi Rodzicami uczestniczyły w spotkaniu integracyjnym. W programie spotkania były wspólne zabawy ruchowe, warsztaty plastyczno- techniczne ( wykonanie ludzików z warzyw i owoców) oraz ognisko.

Mikołajki

6 grudnia „ Kangurki” z niecierpliwością spoglądały w okna zastanawiając się, czy  św. Mikołaj pamięta o swoich imieninach ?

Uff…pamiętał. I nawet zjawił się osobiście, wręczając każdemu dziecku upominek.

Chatkę Spełnionych Marzeń

9 grudnia „Kangurki” razem z „Liskami” odwiedziły Chatkę Spełnionych Marzeń k. Głoskowa.

Dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych oraz miały okazję spotkać się ze św. Mikołajem, który obdarował je prezentami.

Koncert w przedszkolu

W naszym przedszkolu  odbywają się cyklicznie koncerty muzyczne. Dzięki nim poznajemy instrumenty muzyczne, utwory muzyki klasycznej oraz jej twórców.

Pożegnanie Zimy

Pożegnanie Pawełka

W piątek 31 marca żegnaliśmy Pawełka. Dla Niego był to ostatni dzień w naszym przedszkolu.
Pawełkowi życzymy powodzenia w Nowym przedszkolu, wspaniałych przyjaźni, a Rodzicom dziękujemy za współpracę i zaangażowanie na rzecz naszej grupy i przedszkola.

Kangurków szykują się do Świąt Wielkanocnych.

Siejemy owies.

Przygotowania do Palmowej Niedzieli

Zrobiliśmy palemki i stroiki świąteczne

Pokaz Eco mody